RT0402CRE0718R7L
MFR.Part #
RT0402CRE0718R7L
JLCPCB Part #
C4296760
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS