AF0201FR-07511RL
MFR.Part #
AF0201FR-07511RL
JLCPCB Part #
C6463076
Description
-55℃~+155℃ 50mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS