AR0603FR-0716R9L
MFR.Part #
AR0603FR-0716R9L
JLCPCB Part #
C855357
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS