AF0201FR-0747K5L
MFR.Part #
AF0201FR-0747K5L
JLCPCB Part #
C2105810
Description
-55℃~+125℃ 25V 47.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS