RT1210WRD072K26L
MFR.Part #
RT1210WRD072K26L
JLCPCB Part #
C3912615
Description
-55℃~+125℃ 2.26kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS