AC2512FK-7W4K64L
MFR.Part #
AC2512FK-7W4K64L
JLCPCB Part #
C6491703
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS