FMP200FRE52-35R7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200FRE52-35R7
JLCPCB Part #
C1756855
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 35.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS