AC2512FK-07732KL
MFR.Part #
AC2512FK-07732KL
JLCPCB Part #
C3992874
Description
-55℃~+155℃ 1W 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS