AC1210JR-0716KL
MFR.Part #
AC1210JR-0716KL
JLCPCB Part #
C230406
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS