AC1210FR-07634RL
MFR.Part #
AC1210FR-07634RL
JLCPCB Part #
C230314
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS