AC1210FR-074K12L
MFR.Part #
AC1210FR-074K12L
JLCPCB Part #
C230263
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS