AC1206JR-076K8L
MFR.Part #
AC1206JR-076K8L
JLCPCB Part #
C229979
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS