MFR-25FBF52-3M32
MFR.Part #
MFR-25FBF52-3M32
JLCPCB Part #
C1377274
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS