AC1206FR-7W82RL
MFR.Part #
AC1206FR-7W82RL
JLCPCB Part #
C7209251
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS