AC1206FR-7W620RL
MFR.Part #
AC1206FR-7W620RL
JLCPCB Part #
C5936846
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS