AC1206FR-7W274RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1206FR-7W274RL
JLCPCB Part #
C6492395
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS