AC1206FR-7W130RL
MFR.Part #
AC1206FR-7W130RL
JLCPCB Part #
C7209227
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS