AF0603FR-0739K2L
MFR.Part #
AF0603FR-0739K2L
JLCPCB Part #
C5560414
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS