AC1206FR-7W12R4L
MFR.Part #
AC1206FR-7W12R4L
JLCPCB Part #
C6114241
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS