RM12F1870CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12F1870CT
JLCPCB Part #
C3922693
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS