AC1206FR-7W10KL
MFR.Part #
AC1206FR-7W10KL
JLCPCB Part #
C326700
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS