AC1206FR-076R98L
MFR.Part #
AC1206FR-076R98L
JLCPCB Part #
C229780
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.98Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS