AC1206FR-075R23L
MFR.Part #
AC1206FR-075R23L
JLCPCB Part #
C229729
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS