AT0805BRD072K26L
MFR.Part #
AT0805BRD072K26L
JLCPCB Part #
C856837
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS