FMP200FRF52-11R3
MFR.Part #
FMP200FRF52-11R3
JLCPCB Part #
C1757411
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS