AC1206FR-0730KL
MFR.Part #
AC1206FR-0730KL
JLCPCB Part #
C229544
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS