AC1206FR-0726K7L
MFR.Part #
AC1206FR-0726K7L
JLCPCB Part #
C229485
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS