AT1206CRD07330KL
MFR.Part #
AT1206CRD07330KL
JLCPCB Part #
C4023933
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS