AC1206DR-075M1L
MFR.Part #
AC1206DR-075M1L
JLCPCB Part #
C7209207
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS