AC0805FR-7W105KL
MFR.Part #
AC0805FR-7W105KL
JLCPCB Part #
C20142731
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS