AC0805FR-076R49L
MFR.Part #
AC0805FR-076R49L
JLCPCB Part #
C910942
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS