AC1020FK-07120RL
MFR.Part #
AC1020FK-07120RL
JLCPCB Part #
C20143101
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS