AC0805FR-07115RL
MFR.Part #
AC0805FR-07115RL
JLCPCB Part #
C228265
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS