MFR-25FTE52-4K12
MFR.Part #
MFR-25FTE52-4K12
JLCPCB Part #
C1371123
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS