AC0603JR-079M1L
MFR.Part #
AC0603JR-079M1L
JLCPCB Part #
C228245
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS