AC0603JR-076M2L
MFR.Part #
AC0603JR-076M2L
JLCPCB Part #
C228224
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2MΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS