RE1206FRE07158KL
MFR.Part #
RE1206FRE07158KL
JLCPCB Part #
C4359697
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS