RT1210FRD0712KL
MFR.Part #
RT1210FRD0712KL
JLCPCB Part #
C4194045
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS