AC0603JR-0712KL
MFR.Part #
AC0603JR-0712KL
JLCPCB Part #
C228123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS