AC0603FR-079M1L
MFR.Part #
AC0603FR-079M1L
JLCPCB Part #
C228114
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS