AC0603FR-07931RL
MFR.Part #
AC0603FR-07931RL
JLCPCB Part #
C144631
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS