KNP300JB-52-0R13
MFR.Part #
KNP300JB-52-0R13
JLCPCB Part #
C3443754
Description
-40℃~+200℃ 130mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS