AC0603FR-0780R6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0603FR-0780R6L
JLCPCB Part #
C228067
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS