RT1210WRD0735R7L
MFR.Part #
RT1210WRD0735R7L
JLCPCB Part #
C3988508
Description
-55℃~+125℃ 250mW 35.7Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS