AC0603FR-0717R4L
MFR.Part #
AC0603FR-0717R4L
JLCPCB Part #
C227625
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS