RC1206FR-7W9K53L
MFR.Part #
RC1206FR-7W9K53L
JLCPCB Part #
C6757674
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS