AC0603DRE0759KL
MFR.Part #
AC0603DRE0759KL
JLCPCB Part #
C20141926
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS