AC0603DRE0751KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0603DRE0751KL
JLCPCB Part #
C20141921
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS