AC0603DR-077K32L
MFR.Part #
AC0603DR-077K32L
JLCPCB Part #
C227525
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS