AC0402JR-7W330RL
MFR.Part #
AC0402JR-7W330RL
JLCPCB Part #
C6117577
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS